• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

baner na strone Parchowa 1

48 MeczW dniach 26 i 27 maja po raz drugi, na kompleksach boisk „Orlik 2012" w Parchowie i Nakli, rozegrano mecze piłkarskie w ramach Turnieju o Puchar Wójta Gminy Parchowo i Mirosława Tłokińskiego. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych uczniowie klas: 1-2, 3-4 i 5-6 szkół podstawowych.
Do, rozgrywanego systemem „każdy z każdym", turnieju przystąpiło 12 drużyn z Powiatu Bytowskiego. W kategorii najmłodszych, klasy 1- 2, zwyciężył zespół U-2 z Bytowa przed Zrywem Parchowo i Alkan Nakla.
Najlepszym bramkarzem w tej kategorii został Jakub Butowski - Zryw Parchowo, za najlepszego zawodnika uznano Cezarego Werra z Alkanu Nakla.
Wśród drużyn składających się z uczniów klas 3 i 4 dominował zespół U-2 Bytów przed Zrywem Parchowo, Stolemem Tuchomie i Alkanem Nakla.
Najlepszym bramkarzem tej kategorii wybrano Kacpra Czajkowskiego - U-2 Bytów natomiast najlepszym zawodnikiem został Dawid Zander - Zryw Parchowo.
W kategorii klas 5 i 6 dominował zespół U-2 Bytów przed Zrywem Parchowo, Stolemem Tuchomie, Hermesem Łubno i Alkanem Nakla
Najlepszymi zawodnikami tej kategorii wiekowej zostali: bramkarz U-2 Bytów Karol Parzątka-Lipiński, napastnik U-2 Bytów Kacper Filewicz i Marek Szyca ze Zrywu Parchowo.
Najlepsze drużyny i zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Gminę Parchowo oraz nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu i gadżetów piłkarskich ufundowanych przez byłego reprezentanta Polski Mirosława Tłokińskiego.
Trenerzy zwycięskich drużyn otrzymali piłki dla drużyn i tablice taktyczne.
Wszyscy uczestnicy turnieju oraz kibice otrzymali poczęstunek oraz bawili się na koncercie zespołu "Drive".

News