• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

parchowo strona 850x150 stolarnia

Konkurs fotograficzny -

 

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie ogłasza konkurs fotograficzny na najpiękniejsze zdjęcie „„ZIMA W MOJEJ GMINIE”

 

1. Cele konkursu: - rozwijanie umiejętności obserwacji świata wokół nas, - zaszczepianie i rozwijanie pasji fotograficznej, - pobudzenie aktywności twórczej uczestników, - zachęcanie do zimowych spacerów i aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.
2. 2. Temat prac: Tematem tegorocznego konkursu jest zima w naszej miejscowości. Na fotografiach zamieszczać możecie zimowe pejzaże Gminy Parchowo i ich okolic, elementy przyrody (np. szadź, zaspy śnieżne, zwierzęta lub ich tropy na śniegu), zimowe zabawy (lepienie bałwanów…

Więcej: Konkurs fotograficzny - "Zima w mojej Gminie"

(Ważne!) Odwołanie regat łódek zdalnie sterowanych na jeziorze Mausz - Informacja

W związku z zapowiedzią Ministerstwa Zdrowia , Powiat Bytowski zostanie objęty "Czerwoną Strefą" - wobec powyższego z przykrością musimy Państwa poinformować o odwołaniu Regat Zdalnie Sterownych Łódek które miały odbyć się dnia 19-20.09.2020r. w Parchowie na jeziorze Mausz.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku zakładania maseczek od dnia 19.09.2020r. które wiąże ze sobą decyzja o włączeniu do "Czerwonej Strefy" Powiatu Bytowskiego.

Więcej: (Ważne!) Odwołanie regat łódek zdalnie sterowanych na jeziorze Mausz - Informacja

Z przykrością chcemy poinformować wszystkich zainteresowanych oraz zaangażowanych w corocznie organizowany "Moto-Folk" Parchowo iż impreza w tym roku z winy przez nas niezależnej (Pandemia Covid-19) została odwołana.

W tym roku niestety nie będziemy mogli odbyć wspólnej przejażdżki malowniczymi Kaszubskimi trasami oraz usłyszeć ryku silników które towarzyszyły nam corocznie w letnim okresie.

Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku, mając nadzieję że w roku 2021 nie będzie przeciwwskazań byśmy mogli się wspólnie spotkać i zorganizować imprezę a Państwo wziąć udział w Moto-Folk'u .

Więcej: Motofolk 2020r. - odwołany

Godziny otwarcia biblioteki w Parchowie

Aktualne godziny otwarcia biblioteki w Parchowie:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 12.00 - 20.00
Środa: 8.00 - 16.00
Czwartek: 8.00 - 16.00
Piątek: 12.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Więcej: Godziny otwarcia biblioteki w Parchowie

News