• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

modelarstwo

modraki

teatr

muzyka

plastyka

brzozaki

R E K L A M A

baner na strone Parchowa 1

szczep

Witamy!

Gmina Parchowo przystąpiła do akcji #szczepimysie , z tego też powodu w ramach promowania szczepień przeciwko Covid 19 umożliwiamy pomoc w dotarciu do punktów szczepień Naszym mieszkańcom.

Aby takową pomoc uzyskać należy skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 731-933-155 , pomoc oferowana jest w godzinach pracy Urzędu Gminy Parchowo.

TW lub slider portal Copy

Witamy.

Chcielibyśmy przypomnieć o obowiązku wykonania spisu powszechnego , spis można dokonać od dnia 1.04.2021r. i będzie trwał do dnia 30.09.2021r.

Spisać można się On-Line za pomocą strony internetowej:

https://spis.gov.pl/

oraz za pomocą telefonu pobierając aplikację spisu lub dzwoniąc pod numer: 22 279-99-99

Dodać możemy iż Rachmistrzowie mogą sami do Państwa telefonować , robią to jedynie z numeru telefonu: 22 828 88 88 (w przypadku gdyby z innych numerów ktokolwiek dokonywać próbował spisu, prosimy nie udostępniać swoich danych oraz na bieżąco śledzić informację o spisie - na chwilę pisania tego artykułu tylko ten numer został podany jako użytkowany przez Rachmistrzów w przypadku spisu)

W przypadku wątpliwości z identyfikacją Rachmistrza prosimy o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem:

https://spis.gov.pl/jak-sprawdzic-tozsamosc-rachmistrza/

Więcej informacji oraz historia spisu znajduje się również w filmie wideo znajdującym się w Naszej zakładce "TV Parchowo" lub w poniższym linku:

KLIK

https://linkd.pl/p7saa - Link do filmu dodanego na Naszej stronie

 

 

 

wazne

Witamy, serdecznie informujemy iż dnia 30.04.2021r. Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie będzie nieczynne zgodnie z wydanym Zarządzeniem (dostępne jako załącznik poniżej(

Pozdrawiamy

 

Zarządzenie Dyrektora GCKiB

 

wazne

 

Zgodnie z Zarządzeniem nr. 31/2021 Wójta Gminy Parchowo - ogłoszony został nabór na następcę obecnego Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki.

Niezbędne informacje oraz dokumenty zostały udostępnione jako załącznik poniżej tej informacji, prosimy się dokładnie z nimi zapoznać oraz w przypadku chęci wzięcia udziału złożyć odpowiednie dokumenty wraz z uzupełnionym kwestionariuszem oraz klauzulą dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych (również dostępny z poziomu załącznika)

W poniższym linku znajdują się szczegóły wraz z kwestionariuszem i klauzulą:

1. Zarządzenie w sprawie naboru na Dyrektora GCKiB Parchowo

2 Zarządzenie dotyczące naboru na Dyrektora GCKiB Parchowo

News